• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Üyelik Sözleşmesi

  A)      Taraflar

  1.       Burada okumakta olduğunuz üyelik sözleşmesi(bundan sonra artık “SÖZLEŞME” olarak yazı içerisinde geçecektir. İlanverdim.com adresinde hizmet yürüten Türkiye’de bulunan ve artık ilanverdim.com olarak bilinecektir.

  2.       İlanverdim.com ile yönetilen “ilanverdim.com” ilan sitesinde hizmet alımı, hizmet satımı, ürün satışı veya kiralaması yapmak isteyen kurum yada tüzel kişiler( bu yazıdan itibaren üye olarak yazı içerisinde geçecektir.) ilanverdim.com ile ortak web alanı içerisinde internet ortamında, üyelere kayıt aşamasında bilgilendirme yapılmıştır.

  3.       İlanverdim.com’a “Üye” oluşla birlikte “Sözleşmeyi tamamen okuduğunuzu ve tüm içerisinde yer alan maddeleri ve hükümleri kabul ettiğinizi bildirmektesiniz.

  B)      Tanımlar

  1)      Üye tanımı: ilanverdim.com’a kayıt olarak burada okumakta olduğunuz Sözleşme’yi tamamen kabul etmiş olan tüzel veya gerçek kişilerdir.

  2)      İlanverdim.com Planları ( “Kısaca Plan”): Üyelerin “SÖZLEŞME”’ de belirtilen maddelere uygun olarak hareket etmesini sağlayan uygulamadır.

  3)      Alıcı: ilanverdim.com’da ki imkanları kullanarak “Satıcı” tarafınca satılan hizmetleri yada ürünleri ödeme yaparak satın alan üyedir.

  4)      Satıcı: ilanverdim.com “Üye”lerinin “ilanverdim.com” imkanlarından faydalandıkları süreçte uygulama içerisindeki tüm “Üye” lere açık olarak kendini tanıtan ve gösteren üye kimlik bilgisidir.

  5)      Üye Şifresi: ilanverdim.com’a üyelik sırasında “Üye”nin kendi belirlediği ve sadece onun bileceği “Üye” girişi için ilanverdim.com’a verdiği harf,  numara veya özel karakterlerden oluşan şifredir.

  6)      Üye Adı: ilanverdim.com’un “Üye”lere üyelik esnasında tanıdığı üye adı belirleme hakkıdır.

  7)      Ürün: ilanverdim.com’da “Satıcı” konumundaki üyelerin site içerisinde satışa sundukları hizmet ve mallara verilen genel isimdir.

  8)      İlan: ilanverdim.com’da “Üye” olan kişi tarafından “Üye” nin kendi belirlediği başlık ve uygun kategoriye göre satışa ve müşterilere arz ettiği mal, hizmet yada ürünlere  verilen isimdir.

  9)      Hizmet: ilanverdim.com tarafınca “Üye”lere ilanverdim.com içeriği ve bu içeriklerin içinde olan (link, kategori, ilan, bilgi, liste veya şablon) tüm mevcut veriler hizmet kategorisinde yer almaktadır.

  C)      Sözleşme’nin İçeriği ve Kapsamı

  1.       Sözleşme’de asıl olarak, ilanverdim.com’da sunulan hizmetlerin ve hizmetlerden yararlanma koşullarını her iki tarafından da korunmasını sağlamaktır.

  2.       Sözleşme’nin metni “Sözleşme” ile ilanverdim.com arasında olan, kullanıma, hizmet ve üyeliyle alakalı  ilanverdim.com ile karar verilmiş olan duyuru, uyarı, açıklama veya yazı gibi içeriklerden oluşmaktadır.

  3.       Sözleşmeyi kabul etmekle birlikte her üye olan alıcı yada satıcı konumundaki kimse ilanverdim.com’un her türlü açıklanan beyanı yada beyanlarına uygun olarak hareket edeceğini kabul eder.

  D)      Üyelik Sözleşmesi’nin Konusu ve Kapsamı

  1)      “Üyelik sözleşmesi” olarak geçen asıl konu “ilanverdim.com’ tarafınca taktim edilen “Hizmetler”in, bu hizmetlerden faydalanma şartlarını ile alıcı ve satıcı tarafların hak ve hükümlerine tespittir. Kısaca üye statüsünde yer alan kişiler “Üyelik Sözleşmesi”ni kabul ettikleri süreçte ilanverdim.com tarafından belirlenen kurallara ve duyurulara sorunsuz olarak uyacağının garantisini vererek üyelik şartlarına uygun hareket edeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

  E)      Üyelik Şartları

  1 ) “ilanverdim.com” istediği zaman diliminde herhangi bir sebep sunmadan, haber vermeden, tazminat, ceza vb. yükümlülüğü bulunmaksızın derhal müdahale edecek yani “Üyelik Sözleşmesini” tek taraflı olarak yok sayabilir. “Üye” statüsünde bulunan “Üyelik”lerine son verebilir yada geçici olarak durdurabilir. “Sözleşme”de belirtilmiş olan kurallara aksi yönde hareketlerde bulunan üyelere son verme ve üyeliği geçici olarak dondurma hallerindedir.

  F)        Üye’lerin Hak ve Yükümlülükleri

  1 )  Üye: “Sözleşme’de belirtilen her türlü kurala, beyana, duyurusu yapılmış tüm mevzuata ve özellikle ahlak kurallarına uygun olarak davranacağını “Üyelik Sözleşmesi” gerekçesiyle “Site” de ki tüm şartları ve kuralları kabul ederek okuyup onayladığını bildirmektedir.

  2)      Üyelik Gizlilik Politikasında yer verilen bilgiler ile beraber duyurusu yapılmış ve geçerli olan emredici mevzuat yükümlülükleri gereğince veya diğer, Üyeler ile birlikte üçüncü şahısların haklarının yok sayıldığı iddia edilmesi durumunda, ilanverdim.com/un kendisine ait özel olarak veritabanında tuttuğu gizli sayılan, özel ve ticari bilgileri resmi makamlara ve hak sahibi sayılan şahıslara verme ile yetkili olacağını ve bu sebeple ilanverdim.com’dan her ne olursa olsun tazminat isteminde bulunamayacağını kabul etmiş olarak taahhüt eder.

  3)      Üyelerin, ilanverdim.com adresine üyeliğinden itibaren kullandıkları kullanıcı adları ve şifrelerinin korumasını sağlamaları tamamen kendi sorumluluğu altındadır. Bu konuda yaşanacak ihmal ve kusurlar tamamen üyelerin sorumluluğu altındadır. Ayrıca bu durumdan ilanverdim.com veya üçüncü şahısların uğrayabileceği sorunlardan üye sorumludur.

  4)      Üyeler, ilanverdim.com’da resmi onayı yada yazılı onayı olmadan sözleşme de yer alan hak ve görevlerini, biraz yada tamamen hiç kimseye devir edemezler.

  5)      İlanverdim.com’da bulunan hizmetleri kullanan ve ilanverdim.com adresinden yararlananlar, sadece yasalara uygun amaçlara www.ilanverdim.com adresinde hareket edebilirler. Üyelerin site içerisinde gerçekleştirdiği eylemler ve işlemlerden üye sorumludur. İlanverdim.com bu durumlardan sorumlu tutulamaz. İlanverdim.com adresinde bulunan dosya, veritabanı, video, simge, işitsel imge, metin, resim, yazı, ilanverdim.com alt alan adları ve içeriklerini, kategori ağacını kopyalamayacağı ve işlemeyeceğini gerek bu eylemlerle gerekse başka tekniklerle ilanverdim.com adresini kopyalayamayacağını üyelik oluştururken kabul ettiği ilanverdim.com Üyeler’e özel SÖZLEŞME ile bildirmiş olur. www.ilanverdim.com site içerisinde oluşan ticaret sorunlarından gerekse talep, dava ve takip hakları saklıdır. Doğrudan yada dolaylı yoldan üçüncü şahıslarla yaşanılan sorunlardan hiçbir şekilde ilanverdim.com sorumlu tutulamaz. 

  Sayfa bulunamadı – Deneme Bonusu
  İçeriğe geç

  Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.