• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • İnsan Kaynakları

  İstikrarlı, güvenli, en yeni teknolojiyi kullanan, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından her zaman güç alan, son derece sağlam, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, çalışana değer veren, kalite ve standartlara uyumlu, değişime açık ve sürekli gelişmekte olan bir yapı içerisinde olan ilanverdim.com olarak, hedefimiz ve amacımız, çalışanlarımız ile birlikte kişisel ve mesleki açıdan, kendilerini geliştirebilecek güzel kaynaklar sunarak, var olan potansiyellerini en yüksek seviye de kullanımlarını sağlayarak son derece kaliteli bir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

  İnsan kaynakları olarak çalışma politikamız, çalışanlarımızın beceri, bilgi, tatmin düzeylerinin yükseltilmesinin yanı sıra motivasyonlarını ilke edinerek, bunların gerçekleştirilebilmesi adına devamlı kendini yenileyerek çalışmalara başlayan bir hedef edinmiştir.

  Yeniliklere her zaman açık, son derece güler yüzlü, edindikleri bilgileri paylaşan, çözüm odaklı, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımı her zaman ilke edinmiş çalışma kadrosundan oluşmaktadır. Sizin için her zaman en iyisini istemekteyiz.. Daha da iyisi olmak için kendimizi gelişmeye açık bir şekilde her zaman öğrenerek büyütmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin değil dünyanın en büyük satış platformlarından birisi olmaktır.
  Üyelerimiz ve ilan verenlerimize olan inancımızı her gün arttırmakta ve sitemizin ziyaretçilerine gerçekçi bir satış platformu olmayı hedeflemekteyiz. Uzun yıllardır gerçekten kaliteli bir sektörü oluşturmamız gerektiğini ve profesyonel bir kadroyla emin adımlarla ilerlemeyi amaç edindik. Bu inancımızla değerli çalışanlarımız ve değerli ziyaretçilerimizle ilanverdim.com platformunda buluşuyoruz.