• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Kullanım Şartları

  KULLANIM KOŞULLARI

  Aşağıda yazılı olarak belirtilen şartlar www.ilanverdim.com sitesini kullanmak isteyen her ziyaretçi için geçerlidir. Okunması zorunludur. İlan yayınlamak isteyen ziyaretçilerine ücretsiz ilan sitesi hizmeti veren www.ilanverdim.com ilanlarınızı tek bir sitede topluyor. İlan siteleri içerisinde en çok kategoriye yer veren İlan sitesi olma için emlak, vasıta, kargo bedava, acil ilanlar, get ile alışveriş ilanları, iş makineleri / sanayi, iş ilanları, hayvanlar alemi, yedek parça ve aksesuar, turning ve hizmet kategorilerinde ilan vermenizi sağlıyor. Kolay site arayüzü sayesinde kısa yollar kullanarak www.ilanverdim.com adresinde sorunsuz olarak aradığınız ilanlara da ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan verme, mağaza açma, mağazaları görüntüleme, bana özel ve arama butonu sayesinde aradığınız ürün, hizmet ve daha bir çok şeye kolaylıkla hızlı bir şekilde ulaşabilir. İletişime geçmek istediğiniz ilanlarla iletişime geçebilirsiniz.

  Sitemiz üzerinde verilen her ilanın her şeyi için yayıncıların hakları koruma altına alınmıştır. Web sitemize ziyaretçiler ve tarafımızca yüklenen grafikler, sesler, görüntüler, metinler ve animasyonlar ile ilgili kopyalama, değiştirme, kaydetme ve çoğaltma konusunda kesinlikle izin verilmemektedir. Üçüncü şahısların kullanımına açık olarak üretilen marka ve ürünlerin internet üzerinde bulunan ve gerekli olduğu zamanlarda kullanımına mevzuat hükümlerine göre yetkisi vardır.

  www.ilanverdim.com sitesinin marka logosu, www.ilanverdim.com'un sahibi tarafından özgün olarak yaratılmış olup. İçerisinde bulunan her tür ürünler fark etmeksizin tüm hakları www.ilanverdim.com sitesine aittir. Tüm ilanlara bağlı olan ve site içerisinde bulunan resim, metin, video ve grafik gibi tüm ilanın içerikleri www.ilanverdim.com izni olmaksızın kopyalanamaz yada elektronik ve basın yayınları tarafından kullanılamaz.

  Sayfa bulunamadı – Deneme Bonusu
  İçeriğe geç

  Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.