• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Güvenli Alışveriş Sistemi

  Güvenli alışveriş nasıl ilerler?

  Site içerisinde yer alan ilanlardan ziyaretçi istediğini seçerek ödeme yaptıktan sonra müşteri olabilir.

  Müşteri üzerinden alınan sipariş ödemesi, ilanverdim.com sitesinin ödeme havuzuna eklenir.

  Müşteriye satılan ürün kargolanır ve kargo takibini müşteri yaparak ürünü teslim alır. Teslim alınan ürünün doğruluğunu kontrol eder.

  İlanların içerisinde bulunan sıfır yada ikinci el ürünler müşteriye iletildikten sonra kontrol sonrası satın alınır. Böylece kontrol sırasında herhangi bir sorunla karşılaşıldıysa ürün iade yapılarak müşterinin parası korunmuş olur. Eğer ürün doğruysa onaylanarak havuzdaki ödeme miktarı ilan sahibine iletilir.

  Sorunsuz bir şekilde müşteri onaylandığı taktirde sadece ödemeler ilan sahibinin hesabına aktarılır.

  Güvenli alışverişin kazandırdıkları?

  Sitemiz üzerinden yapacağınız kredi kartı veya banka kartı ödemelerinde kesinlikle bilgileriniz gizli tutulmakta ve 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır.

  İlan veren ve müşteri arasındaki güvenceyi ilanverdim.com koruyarak her iki taraf içinde adil ve güvenilir bir ticaret ortamı oluşturulur. Tüm bu süreç içerisindeki tüm riskleri ortadan kaldırır.

  Hiçbir risk olmadan kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş sağlanmasını amaçlar.

  Siparişiniz ödeme sayfasında gireceğiniz kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz sadece satın alma sayfasında kontrol filtresi ve özel güvenlik yazılımları ile korunmaktadır. Herhangi bir sahtecilik yaşanmaması için hem ilan vereni hem de ilanverdim.com adresini korumaktadır.

  Eğer ödemeler ile ilgili problem yaşanıyorsa kullanıcılar bizzat ilanverdim.com tarafından aranarak teyit alınır. Bu sayede sahtecilik min. Miktarda olmaktadır.

  Güvenli Alışveriş Sistemi nedir?

  Güvenli alışveriş sistemi sayesinde sitedenyapacağınız alışverişlerde hızlı ve güvenli bir şekilde ticaret gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıkla ürün satın alma olanağı sunan ilanverdim.com G.A.S (Güvenli Alışveriş Sistemi) sistemi sayesinde ilan verenin ürününü ve alıcının parasını güvence altına almaktadır.

  G.A.S sayesinde ilan veren üyelerimiz ve satın almak istediği ürüne ilanverdim.com sayesinde kolayca ulaşan müşterilerimiz güvence altına alınarak korunmuş olurlar.

  Sayfa bulunamadı – Deneme Bonusu
  İçeriğe geç

  Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.