• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Gizlilik Politikası

  Ilanverdim.com, siz değerli kullanıcılarımıza en güzel ve en güvenli şekilde web sitemizden yararlanabilmeniz adına bir takım güvenlik ilkeleri belirledi.

  Okuyacağınız bu uyarılar ile aşağıda bulunan ilkeleri kabul etmiş sayılacaksınız. Ilanverdim.com siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak ve site ile alakalı çıkabilecek teknik sorunları en çabuk şekilde onarabilmek adına IP adresinizi tespit edebilecek ve gerekli durumlarda kullanabilecektir.

  Müşterilerimizin kişisel bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde üyelik formunda doldurması zorunludur. Üyelik formunda yazmış olduğunuz bilgiler, sitemizde en güvenli şekilde saklanacaktır. Üyelikler ile alakalı problemlerde tespit edilmek üzere saklanacak ve depolanacaktır. Sitemiz içerisinde paylaşmış olduğunuz tüm bilgileriniz, anonim olarak arşivlenecektir.

  Web sitemiz de paylaştığınız bütün kişisel ve özel bilgilerinizin korumasını ve güvenliğini, sitemiz size garanti etmektedir. Herhangi bir kuruluş veya kurum şahsi bilgilerinizi göremeyecektir.

  ilanverdim.com sitemizdeki satış istatistiği, ilan, ilan araştırması gibi bilgileri Üyelik Şartları çerçevesi içerisinde kullanabilir.

  Web sitemizin başka web siteleri ile bağlantılı olma durumunda, bağlantılı olduğumuz site veya sitelerin üyelik ve gizlilik şartlarından ilanverdim.com’un sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz.

  Ilanverdim.com müşterilerine güvenli bir ortam sunabilmek adına tüm kullanıcılarının siteyi kullanımları hakkında olan bilgileri saklayabilir ve bilgileri elde edebilir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz “Çerez” bölümü asla kişisel bilgileri arşivlemek veya depolamak amacı ile kullanılmamaktadır.

  Sitemizin üyelik sözleşmesini ihlal eden durumlar söz konusu olduğunda, ilanverdim.com bilgileri gereken şekilde paylaşabilecektir.

  Gizlilik ilkeleri hakkında ilanverdim.com değişiklikler yapabilir. Yapılan veya yapılmış değişiklikleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.