• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • İnstagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır ?

  23-07-2020 23:06:27

  Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

  Zaman zaman bu soruyu duyabilir ve sizde yaşayabilirsiniz. İnstagram paylaşımlar için belli başlı kendine ait kuralları dikkat etmenizi istediği bazı kurallar vardır. Bu kuralları ihlal ettiğiniz, zaman alınan şikayetler doğrulamasında bazen de bilinmeyen bir nedenle hesabınız kapatılabilmektedir. İnstagram bazı dönemlerde tüm hesapları incelemeye alır ve aynı gün içerisinde katılan hesap ya da engellenen hesapları çok fazla duyabilir ve okuyabilirsiniz. İnstagram tarafından kapanan hesap nasıl açılır ?

  İnstagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır ?

  Öncelikle hesabınız kapandığına dair instagramdan bir uyarı aldığınız zaman neden kapandığına dair bir fikriniz olması lazım. Uyarı ekranında görmüyorsanız bile e-posta adresinizi kontrol edip gelen postalara bakmalısınız. Tarafınıza gönderilen uyarıda "instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır" gibi bir içeriğe sahip olan mail adresi olcaktır. İnstagram bu konuda size itiraz etme hakkı vermektedir. Kapatılan instagram hesabını açma formuna tıkladığınız zaman sizi doğrudan forma yönlendirecektir. Formu en uygun ve ayrıntılı şekilde doldurmalı ve akıllarda herhangi bir kalıcı şüphe bırakmamalısınız.

  İnstagram

  Ekranda gördüğünüz formu inceledikten sonra instagram size içinde bir kod bulunan bir mail gönderecektir, ve size gönderilen bu kodu bir boş a4 kağıda yazıp yüzünüz görünecek şekilde fotoğraf çekip form üstünden göndermenizi isteyecektir. En ufak hata ve yanıltıcı bir bilgide hesabınız açılmayacaktır.

  Instagram Hesap Kapanmasının Nedenleri Nelerdir?

  +18 Paylaşımlar ve uygunsuz içerikler.

  Çok fazla sayıda farklı dns ve farklı ip üzerinden giriş yapılması.

  Şiddet, ırkçılık, küfür, yorum vb. gibi paylaşımlar.

  Telif hakkı ihlali.

  Karşınıza bir form çıkacaktır, ardından sizden istenilen bilgileri doldurup ilettikten sonra geri dönüş bekleyin.

  Yorumlar
  Sayfa bulunamadı – Deneme Bonusu
  İçeriğe geç

  Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.