• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • KNİGHT ONLINE GB KASMA TAKTİKLERİ

  19-02-2020 23:58:50

  Etkinlikler ile item düşürme ve GB kasma

  Oyun içi birçok etkinlik bulunmaktadır. Bunlara katılarak gb kasabilirsiniz, Ft, Jr, Bdw, Chaos, Bifost, Utc, gibi yerler vardır. Günlük bunlara katılarak item ve ödül düşürebilirsiniz.

  Çöp İtem Düşürerek GB kasma

  1. CZ'de fosil itemi toplayarak içinden çıkan itemleri pazarda satabilirsiniz.

  2. Delos'a gidilerek kata çıkarak " Keilan, Phentom, Heel Hound, gibi hayvanları keserek ( ts, Abys gem, küçültme topu ) elde ederek gb kasabilirsiniz.

  3. CZ'de Trol warrior keserek +1 Weapon Breaker çıkartarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

  4. Manticore'de Farm yaparak çöp itemleri kasabilir ve günlük durma süresine göre para kasılabilir.

  5. Uruk Hai, Uruk Tron gibi yerlerde " Monstur Stone, Coins, Pot " kasabilirsiniz ve çıkan MS lere girip uniq takı çıkartarak gb elde edebilirsiniz.

  6. Hornet'lerde gb kasılabilir içinden çıkan coins ve çöp itemlerle 10 20 m kasabilirsiniz.

  7. Grell'e oto loot köpek bırakılarak " Buss, Upgrade sc " çıkartılarak gb elde edilebilir.

  8. Maradon Bulcan & Wild Bulcan 'lara oto loot köpek bırakılarak genie ile içinden çıkan +5 +7 yakmalık item, İron bar, ve gem çıkartılarak 1 Saat'te 2 M kasılmaktadır.

  9. Maradon Gavolt & Giant gavolt Arasına genie ve oto loot köpek bırakılarak çöp itemi ve içinden çıkan gemleri sundiries'e satarak 1 adet başı presiz 5 k preminyum'lu 7,5 k dan 1 gün boyunca bırakıldığı vakit 20 30 m rahat bırakmaktadır.

  10. Maradon Silan & Werewolf ortasına genie ve oto loot köpek bırakılarak hem çöp itemi kasabilirsiniz hem +7 +8 yakmalık item kasarak günce 10 30 m arası para elde edebilirsiniz.

  11. Maradon Kekon & Kekon Warrior ve Captain slotuna genie ve oto loot köpek bırakılıp 1 günde gelen çöp itemleri +7 yakmalık, gem, ve kekuri ring çıkartarak günde 20 50 m arası kasılabilir.

  12. Maradon Keilan'a Genie ve oto loot köpek bırakılarak çöp itemlerle saatte 2 m kasabilirsiniz ve kolayca gb elde edebilirsiniz.

  13. Cardinal Slotuna Genie ve oto loot köpek bırakılarak içinden çıkan 100 k lık taş ile günde 5 15 m arası gb kasabilirsiniz.

  Pazar Yaparak item ve GB kasma

  1. Buying market açarak ucuz item toplayarak itemin ederine ve ks ye göre 100 200 k altına satış yapabilirsiniz,

  2. Buying'de old takılar, +8 yakmalık itemler, gem'ler, kutular, vs +1 düşük itemler toplayarak sell fiyatına satış yapabilirsiniz.

  3. Pazar yapacaksanız eğer pazarı dolaşın ve kafanıza yatan itemlere teklif verin, Buy pazarın'da 40 m lik bir itemse sell pazarında 60 m ise siz 42 m ye buy kurun yada satıcıya buy fiyatından 5 m yukarı fiyat teklifi verin.

  4. Kastığınız GB ve M ler ile sağlam değer yaparsanız elinizde olan GB yi katlarına çevirebilirsiniz.

  Monster Stone ile GB kasma

  1. Ekranın sol altta olan M kısmına tıklayarak ve pencerede açılan Achievement görevlerini yaparak çok sayıda monster Stone ödülü vermektedir. Onun yanı sıra belirli slotlarda kendinizde çıkartarak uniq item kazanabilirsiniz.

  2. Monster Stone atan slotlar ; CZ Aoc, CZ Cardinal, CZ Treant, Uruk Tron, Uruk Hai, Cz Stone Golem gibi slotlardan rahatlıkla MS kasabilirsiniz.

  Upgrade ve Şans Oyunları ile Gb kasma

  1. Sundiries'ten +1 Mage, Priest fabric alın ve Anvilde +7'ye atarak GB kasabilirsiniz. Serverlere göre 1 adet +7 1 m den satılmaktadır. Günde ne kadar uplade yaparsanız o kadar gb elde edebilirsiniz.

  2. Gem alarak şansınızı deneyin ve çıkan item iyi olursa yüzünüzü güldürebilir, kötü olursa'da kaderinizi belirler.

  3. İtem basmak istiyorsanız, Piyasada hangi itemler varsa onlardan alıp basabilirsiniz.

  4. Kimi için item geçer kimi ise itemler geçmez ve anvil item basma taktikleri olduğu için şansınıza ne düşerse onla karşılaşabilirsiniz.

  Kolayca GB Nasıl kasılır ?

  Preminyum istemeyen bir server'de oyuna para yatırmadan ister genie alarak ister macro gibi programlar kullanarak FARM slotlarına karakterlerinizi bırakarak günde 10 20 m arası kasabilirsiniz.

  1 Karakter'de 1 defa Chaos giriliyorsa eğer siz 1 üyelikten 3 tane daha karakter oluşturarak hem görev itemlerini alabilirsiniz hem her chaos saatin'de girebilir ve kutu kazanabilirsiniz.

  1 Günde 3 Chaos, 3 Bdw girerek kutu kazanma durumuna göre 10 20 m kazanabilirsiniz ve açmış olduğunuz karakterlerin FP görevleri vs sattığınız zaman toplam 50 - 100 m nakit olacaktır ve her yeni üyelik oluşturarak ister günde 50 m kasabilir istersenizde 1 karakter ile devam ederek günde 10 20 m kasabilirsiniz.

  İstenildiği taktir'de ister preminyum alarak farm yapın gb elde edin ister Preminyum almadan aynı şekilde farm yaparak gelir elde edin.

  Eğer sağlam bir server'de oynayacaksanız eğer dediğim gibi 4 karakter oluşturun görev itemlerini ve FP lerini alın satın günde 3 chaos 3 bdv girerek rahatlıkla günde 50 m kasabilirsiniz, yanı sıra ister farm yaparsınız isterseniz'de Buyy pazar kurarak ucuza alıp satış fiyatına satabilirsiniz.

  Not ; Oyun içi drop, coins ve upgrade oranlarına yapılan güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

  Yorumlar
  Sayfa bulunamadı – Deneme Bonusu
  İçeriğe geç

  Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.